ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ, INKSTŲ BEI METABOLINIŲ LIGŲ GYDYMO AKTUALIJOS

KONFERENCIJA 2013 10 04

„ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ, INKSTŲ BEI METABOLINIŲ LIGŲ GYDYMO AKTUALIJOS"

2013 m. spalio 04 d.
"CROWNE PLAZA" KONFERENCIJŲ CENTRAS 
(M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius)

ORGANIZATORIAI:

Lietuvos hipertenzijos draugija
Vilniaus hipertenzijos draugija

MIELI KOLEGOS,

Yra neįmanoma atskirti kardiovaskulinių ir metabolinių ligų, kai kalbama apie rizikos vertinimą pacientui, prevenciją ir klinikinę intervenciją. Nė viena iš multidisciplininių konferencijų taip giliai ir išsamiai dar nenagrinėjo šių klausimų kaip tai bus daroma konferencijoje "Širdies-kraujagyslių, metabolinės ir inkstų ligos - naujienos, prevencija, gydymas".

"Širdies-kraujagyslių, metabolinių ir inkstų ligų" konferencija tai precedentinio atvejo neturintis ekspertų forumas, kuriame bus perteikiamos viso pasaulio klinikinės strategijos siekiant optimaliai valdyti kardiometabolinių veiksnių rizikos faktorius įskaitant ir 2 tipo diabeto rizikos faktorius, nutukimo ir dislipedimijos ir tokių ligų kaip aterosklerozė, ūminis vainikinių arterijų sindromas, trombozė, lėtinė inkstų liga ir dėl jų susidariusių gretutinių ligų rizikos faktorius.

Dalyvaudami "Širdies-kraujagyslių, metabolinių ir inkstų ligų" konferencijoje Jūs turėsite galimybę:

• Bendradarbiauti su mūsų fakulteto ekspertais ir gauti naujausią klinikinę informaciją apie tyrimus ir nedelsiant galėsite tą praktiką perteikti savo pacientams.

• Gauti informaciją apie įrodymais pagrįstus sprendimus, gydant pacientus su skirtingais širdies ir kraujagyslių bei metaboliniais rizikos veiksniais.

• Pritaikyti savo praktikoje "Širdies-kraujagyslių, metabolinių ir inkstų ligų" konferencijos informaciją.

• Peržiūrėti pažangiausius produktus ir paslaugas, pristatomas konferencijos parodų salėje.

Prisijunkite prie mūsų - kartu su 20 pasaulyje žinomų ekspertų ir 350 savo kolegų - mūsų misija kovoti su pasaulio sveikatos krize laikomomis širdies ir kraujagyslių, inkstų ir metabolinėmis ligomis.

Mes lauksime Jūsų konferencijoje 2013 metų spalio mėn. 4 d. Vilniuje!

Pagarbiai

Konferencijos pirmininkai

Prof. Aleksandras Laucevičius
Lietuvos hipertenzijos draugijos garbės prezidentas 
Prof. Marius Miglinas 
Lietuvos hipertenzijos draugijos prezidentas 


PROGRAMA:

Konferencijos programą galite peržvelgti PASPAUDĘ ČIA.

KALBA:

Konferencija vyks anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą. 

REGISTRACIJA:

Norėtume Jus informuoti jog ši Konferencija yra skirta tik šeimos gydytojams, vidaus ligų gydytojams, gydytojams kardiologams, gydytojams širdies chirurgams, gydytojams vaikų kardiologams, gydytojams  anesteziologams reanimatologams, gydytojams  kraujagyslių chirurgams, gydytojams endokrinologams, gygytojams gastroenterologams, gydytojams neurologams, gydytojams reumatologams, gydytojams nefrologams, gydytojams vaikų nefrologams, gydytojams hematologams, gydytojams vaikų hematologams, gydytojams radiologams, gydytojams pulmonologams, fizinės medicinos ir realibitacijos gydytojams.

Dėl riboto vietų skaičiaus, dalyviai į konferenciją neberegistruojami. Lauksime Jūsų kitose Lietuvos Hipertenzijos Draugijos organizuojamose konferencijose.

AUKSINIS RĖMĖJAS:BRONZINIAI RĖMĖJAI:

       


RĖMĖJAS:
KONTAKTAI:

KONFERENCIJOS SEKRETORIATAS
UAB „AIM Group Baltic"
Tel. (8-5) 212 00 03
Faks. (8-5) 212 00 13
El.paštas: lhl@balticconference.comKonferencijos dalyvių - Kardiologijos mokymo projekto tikslinės grupės narių - registracijos mokestis apmokamas vykdant ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą ,,Sveikatos priežiūros įstaigose dirbančių specialistų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimo, profesinės kompetencijos ugdymas" įgyvendinamą pagal 2007-2013 metų Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos I prioriteto „Kokybiškas užimtumas ir socialinė aprėptis" priemonę VP1-1.1-SADM-10-V „Sveikatos specialistų, prisidedančių prie sergamumo ir mirtingumo nuo pagrindinių neinfekcinių ligų mažinimo, kvalifikacijos kėlimas".